SZÁLLÁSHELY SZAKÉRTŐ

Segítség az apartmankiadásban

Szálláshelyek üzemeltetése Hévízen, Keszthelyen és a Nyugat-Balaton környékbeli településein.

TEVÉKENYSÉGÜNK:

Szálláshelyek üzemeltetése

Értékesítés és foglalások kezelése

Vendégek érkeztetése

Takarítás

Adminisztrációs feladatok

Engedélyeztetés, minősítésre való felkészítés

Kik is fordulnak hozzánk?

→  Azok a szálláshely tulajdonosok, akik a turisztikai szektor új kihívásaira a legújabb megoldásokkal, 100%-os hatékonysággal akarnak válaszolni.

→ Azok a magánszemélyek, akik az ingatlanbefektetéseikből a lehető legnagyobb hasznot szeretnék realizálni.

→ Azok az ingatlantulajdonosok, akik egy rugalmas és kockázatmentes megoldást várnak el.

 Egy szálláshely üzemeltetése folyamatos kötelezettséget jelent, az értékesítés mellett  a vendégek érkezésének vagy a takarításnak a megszervezése.

30 éves szakmai múlttal a turizmus és szállodaipar területén biztosíthatjuk, hogy:

1.  Színvonalas és minőségi szolgáltatást nyújtunk.

2.  Profin kezeljük online foglalásait angol, orosz és német nyelven.

3.  Optimalizáljuk online megjelenését.

4.  Maximalizáljuk bevételeit.

5.  Kapcsolatban állunk a szektor további szereplőivel.

6. Ismerjük a különböző országokból érkező vendégeket, sajátos igényeiket,     szokásaikat.

7.  Óriási a tapasztalatunk a gyors és zavartalan problémakezelésben.

8. Teljes körű professzionális szolgáltatást nyújtunk.

Az eredmény hosszú távon is megmutatkozik!

Vendégeinktől:

"Tökéletes volt minden, szuper szállás, kényelmes, tiszta, jól felszerelt és nagyon kedves a szállásadó is! Mindenkinek csak ajánlani tudom!"  Katalin

"Rugalmas hozzáállás az érkezéshez távozáshoz, tisztaság, jól felszerelt konyha."   László

"A szállásadó rendkívül segítőkész volt, a szálláshely tökéletesen megfelelt az elvárásainknak. Később is nagyon szívesen visszatérnénk."   Beáta

"Kedves segítőkész a vendéglátó."   Istvánné

"Köszönünk szépen mindent, legközelebb is jönni fogunk!" Dávid